Voorlichting Persoonlijk Leren

Je moet een vervolgschool kiezen? Best lastig nu…we helpen jou graag hierbij.

 

Wil je graag meer weten over onze school? Wil je je aanmelden voor het komende schooljaar? Je bent van harte welkom voor een gesprek en een rondleiding. Er zijn momenteel geen actieve voorlichtingsactiviteiten meer. Wel is er aandacht voor iedereen die belangstelling heeft. Neem contact op via pr@zeven-linden.nl of bel met ons algemene telefoonnummer: je wordt dan in contact gebracht met de juiste persoon binnen de school.

Persoonlijk Leren ervaren!

Vanaf januari 2021 organiseerden we de volgende activiteiten voor jou:

  • Masterclass – proeflessen Online in februari en maart;
  • Meeloopdagen voor basisschoolleerlingen groep 8 op 4 en 5 maart;
  • Persoonlijke gesprekken met jou en je ouders: neem contact op via pr@zeven-linden.nl

Meeloopdagen – doe de College Tour

Onze jaarlijkse Meeloopdagen waren dit jaar uiteindelijk op donderdag 4 en vrijdag 5 maart 2021. De College Tour is inmiddels een begrip:  in je eigen Corona-veilige bubbel op tour met je klas en eigen leerkracht om zo te ervaren waarom ons onderwijs fijn en uitdagend is.

Meer info? Bel gerust met je vraag en we zullen zo goed mogelijk informeren en een afspraak maken waar dit kan.

Bij ons krijg jij grip op je toekomst. Wil je weten wat we organiseren voor jou?  Kijk dan ook op: https://zeven-linden.nl/groep-8/voorlichting-voor-groep-8/

We leggen graag uit waar we voor staan.

 

Op zoek naar een eerste indruk van onze school? Bekijk de korte filmpjes hieronder!

Persoonlijk Leren

…in grote lijnen…

Coaching

…in het kort

De kern van ons onderwijs hier uitgelegd.

Iedereen is anders, toch?